kurumsal

Günümüzde hayatın giderek zorlaştığı hızla gelişen dünyada güvenlik ve koruma ihtiyacı büyük önem kazanmıştır. Siyasi, ekonomik ve askeri açıdan riskleri yönetebilmenin ve tehditleri önleyebilmenin tek yolu önlem almaktır.


Ülkelerin kamu düzenini sağlamakta görevli kolluk güçleri ve kurumlar genel güvenliği sağlamak için mücadele etmektedir. Kamu kuruluşları ile özel teşebbüse ait kuruluşlar bu mücadelede kolluk kuvvetlerine yardımcı olmak, soygun, yağma, sabotaj, hırsızlık gibi olayların önüne geçmek ve güvenliği sağlamak amacıyla güvenlik ve koruma hizmeti veren profesyonel kuruluşlardan güvenlik hizmeti almaya başlamışlardır. Güvenliğin olmadığı yerde üretimin olamayacağı hizmetin verilemeyeceğini tüm iş sahipleri ve yöneticileri tarafından anlaşılmıştır. Bu nedenlerden dolayı güvenlik koruma hizmeti hata kabul etmeyen bilgi ve tecrübe gerektiren dünyanın en zor, kapsamlı, sorumluluk ve hassasiyet gerektiren riskli mesleklerden biridir.

             DRAGON ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ A.Ş. güvenlik sektörü içinde yılların birikimini taşıyan idareci ve profesyonel kadrosu ile faaliyet gösteren ciddi bir kuruluştur.

Sizi, firmanızı ve çalışanlarınızı içeriden ve dışarıdan kaynaklanan tehditlere karşı koruyacak, güvenlik ile ilgili endişelerinizi giderecektir. Koruma ve gözetim hizmeti almayı düşünüyorsanız DRAGON ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ A.Ş. yerinde ve doğru bir seçim olacaktır. DRAGON  ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ A.Ş. olarak korumakla sorumlu olduğumuz tesis ve binaların risk analizi yapıldıktan sonra 24 saat yetkili tarafından güvenlik hizmeti takip edilmektedir.

Sizlerle çalışmayı ümit eder, işlerinizde başarılar dileriz.

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım