Hizmet Alanlarımız

Okul Güvenliği

Eğitim ve öğretim kurumları, çocuklarımızın fiziksel, psikolojik ve zihinsel gelişimi için hayatlarının büyük çoğunluğunu içerisinde geçirdikleri yerlerdir. Bu kurumlarda eğitimin ve hizmetin kalitesinin yanında okulun güvenliği de seçim için en önemli kriterler arasında yer alır. okul güvenliği olarak hizmet veren personellerimiz yüksek dikkat seviyelerini detaylı risk analizleri ile ortaya çıkan plan çerçevesinde öğrencilere kanalize ederek alanda maksimum güvenlik sağlar.

İçeriden veya dışarıdan gelebilecek her riske karşı okullar güvenlik görevlilerimiz tarafından korumaya alınır. Okula ait olan alanların yabancı kişilerden korunması, okul çevresindeki tehlikeli yabancıların gerekli ikaz ve bildirimlerinin yapılması, okul içindeki öğrencilerin kontrolsüz şekilde eğitim saatleri içinde dışarıya çıkması ve okula yabancı madde sokmaları korumalarımız tarafından engellenmektedir.

Okul güvenliği yönetmeliğine yüzde yüz hakim olan personellerimiz, çocuklarımızın öğrenim hayatını güvenli bir şekilde sürdürebilmelerini sağlar.

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım