Hizmet Alanlarımız

Site Konut Güvenliği

Yaşam alanları güvenliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz alanlardır. Böyle alanlarda sitenin ya da binanın dış tehditlerden korunması, site içerisindeki ortamın huzurunun sağlanması güvenlik personellerine bırakıldığında yaşam çok daha kolaylaşmaktadır.

Güvenlik görevlilerimiz site içerisine girişlerin kontrollü bir şekilde sağlanması, gelen yabancıların ev sahibine haber verilmeden alınmaması,  her girişin kayıt altına alınması gibi işlemlerle mekanın koruma seviyesini yükseltir.

Güvenlik personellerimiz; tüm şüpheli teşhislerinin yapılması ve müdahale edilmesini kapsayan prosedürlere hakimdir. Site güvenliği ihtiyaçlarında Dragon Güvenlik ile iletişime geçerek profesyonel destek alabilirsiniz.

Site güvenlik görevlisi maliyeti nedir?

Özel güvenlik görevlisi maliyeti, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Örneğin, görevlilerin eğitim seviyesi, deneyimi, görev yerinin konumu ve güvenlik ihtiyacı gibi faktörlere göre maliyet değişebilir. Ayrıca, birçok özel güvenlik şirketi farklı ücretlendirme modelleri kullanabilir. Bazı şirketler saat başı ücretlendirme yaparken, bazıları ise proje bazlı ücretlendirme yapabilir. En doğru fiyat bilgisine erişebilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım